Colofon
Wie werkten mee?

Colofon WereldWad
Aan dit project werkten veel mensen mee. Natuurlijk de filmploegen op het Wad onder leiding
van Ruben Smit. Maar ook de onderwijsspecialisten, schrijvers en webbouwers.

Productie en concept
Philippe Tammes Shoreline Productions
Rolf Schreuder Shoreline Productions
Stuurgroep
Arjan Berkhuysen, Waddenvereniging
Joop de Jong, Natuurcentrum Ameland
Mia Michels, Bezoekerscentrum Schiermonnikoog

Educatieve redactie
Quinten van Katwijk, Ecomare
Marieke Holthuijsen, Ecomare
Jeroen van der Brugge, Waddenvereniging
Allard Polak, Waddenvereniging
Lian Zimmerman, Waddenvereniging

Film
Ruben Smit, script, regie, camera, voice-over
Michelle Versteegh, script
Melchert Meijer zu Schlochteren, camera en montage
Ruurd Jelle van der Leij, camera
Yoeri van Es, onderwatercamera
Jeroen Verhoeff, onderwatercamera
Wim van Egmond, micrograaf
Paul Klaver, timelapse specialist
Tim Visser, camera
Olivier Nijs, geluid
Roel Diepstraten, camera
Daniel Kuiper, Tundra Tree, 360 graden films
Stijn te Hennepe, Tundra Tree 360 graden films

Droneteam
Marc Terheggen, Mainblades
Tjeerd Vonk, Mainblades

Digitale omgeving
Erik van Veen, We Seek Trouble
Mike Schaap, We Seek Trouble
Luuk Selen, We Seek Trouble
Celine Schijf, We Seek Trouble
Martijn de Graaff, BureauQ, tekstredactie

Storymap i.s.m ESRI
Frederieke Ridder
Jan Willem van Eck
Ruben Smit


Naast de makers bedanken we ook de vele deskundigen die hebben geholpen

NIOZ
Katja Philipaert
Loran Kleine Schaars
Sander Holthuizen
Han Lindeboom
Kim Sauter
Henk Brinkhuis

Fryske Gea
Richard Kiewit
Frits Oud
Arjen verbiest

Staatsbosbeheer
Marian Veenendaal
Piet Winterman
Tamara de Bok
Jorien Bakker
Robert de Pater
Jan Ellens
Joeri lamers
Remi Hougee
Carl Zuhorn
Erik van der Spek
Jaap Kloosterhuis

Natuurmonumenten
Erik Jansen
Alje Zandt

Het Groninger Landschap
Marco Glastra
Inge Schepers

Landschap Noord-Holland
Johan Stuart

 

Colofon Panorama Waddenzee
Aan het project Panorama Waddenzee werkten de volgende organisaties en mensen mee.

Koninklijk Nederlands Aardrijkskundig Genootschap (KNAG)
Marloes Pouw
Eelko Postma

Nederlands Instituut voor Biologie (NIBI)
Karlijn Keessen
Tycho Malmberg
Nikkie Doornhein
Leen van den Oever

Vereniging van leraren in de economisch-maatschappelijke vakken (VECON)
Ewout Loen
Nico Jongerius
Jeannet Hommel

Werelderfgoedcentrum Lauwersoog (WEC)
Renate Prins
Sander van Dijk
Anat Harel

IVN-Noord
Monique Pas
Meaike Schraa

Visit Wadden
FME Programma Green Shipping
Common Waddensea Secretariat – CWSS

Noordhoff Uitgevers
Peter Vroege

Studio Parkers
Edgar Vijgeboom
Erik Veltman
Jos Faber

BureauQ
Martijn de Graaff

Shoreline Productions
Philippe Tammes
Rolf Schreuder